Movies
Ratings
104
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
DriveRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 0.5
2012Rated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 5.0