Movies
Ratings
521
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
MirageRated ★ 3.5
Breakfast on PlutoRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
IntrusionRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
In the AislesRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0