Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
FreeheldRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
Finding Vivian MaierRated ★ 5.0
120 Beats Per MinuteRated ★ 5.0
Jenny's WeddingRated ★ 5.0
Saving FaceRated ★ 5.0
Tell It to the BeesRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
CracksRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0