Titles you rated
Minority ReportRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.5
CrankRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0