Titles you rated
The Last EmperorRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Snowy RoadRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
MommyRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0