Movies
Ratings
112
The Terror LiveRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0