Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.0
The Perfect StormRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 1.5
The PianistRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 2.0
ChawRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Planes: Fire & RescueRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 3.0