Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Sarah's KeyRated ★ 3.5
The Big PictureRated ★ 3.5
The Bling RingRated ★ 5.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 4.0
OutbreakRated ★ 5.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.5
Two MoonsRated ★ 3.5
A Bold FamilyRated ★ 2.5
Air DollRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.0
From Me To YouRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 3.5
SopyonjeRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0