Titles you rated
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 4.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Brass Knuckle BoysRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5