Movies
Ratings
26
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TedRated ★ 1.0
He's on DutyRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 1.0
Love 911Rated ★ 5.0
SawRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.0
King KongRated ★ 0.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 1.0
The HostRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 1.0
Gone with the WindRated ★ 1.0
The Bucket ListRated ★ 4.0