Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Princess JellyfishRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Love O2ORated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0