Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 1.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0