Titles you rated
New WorldRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0