Movies
Ratings
255
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.5
HimizuRated ★ 4.0
Run-OffRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
Doomsday BookRated ★ 3.5
Astro BoyRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 4.0