Movies
Ratings
219
Roman HolidayRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.5
Huesera: The Bone WomanRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.5
An Officer and a SpyRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.5
HappeningRated ★ 3.5
The Fireflies Are GoneRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0