Titles you rated
Last Samurai StandingRated ★ 0.5
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 5.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
The Sandman Season 2Rated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
The Third DayRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 0.5
DorohedoroRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
The PenguinRated ★ 5.0
Dragon Ball DAIMARated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 0.5