Titles you rated
The CoreRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0