Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Soundtrack #1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5