Movies
Ratings
84
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 2.0
FameRated ★ 1.5
Peter PanRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 1.5
To Rome with LoveRated ★ 2.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 5.0
NetworkRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 1.5