Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The StingRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.0