Series
Ratings
17
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5