Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The Pixar StoryRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0