Titles you rated
BladeRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 2.5
DisturbiaRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Dumb and DumberRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 2.5
Suspect XRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 2.0
The True-taste ShowRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 2.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 2.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5