Series
Ratings
54
Uncle SamshikRated ★ 3.5
Song of the BanditsRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
The Second WorldRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
SNL Korea Reboot Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Birthcare CenterRated ★ 4.0