Movies
Ratings
131
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0