Series
Ratings
45 SignalRated ★ 4.5 SignalRated ★ 4.5
 Cheese in the TrapRated ★ 4.5 Cheese in the TrapRated ★ 4.5
 Reply 1988Rated ★ 4.0 Reply 1988Rated ★ 4.0
 TazzaRated ★ 4.5 TazzaRated ★ 4.5
 I Love Lee Tae RiRated ★ 3.5 I Love Lee Tae RiRated ★ 3.5
 The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0 The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
 Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 4.0 Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 4.0
 The King Dae JoyoungRated ★ 4.0 The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
 Tree With Deep RootsRated ★ 5.0 Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
 PinocchioRated ★ 4.0 PinocchioRated ★ 4.0
 Big ManRated ★ 5.0 Big ManRated ★ 5.0
 The Joseon GunmanRated ★ 4.5 The Joseon GunmanRated ★ 4.5
 Miss RipleyRated ★ 3.0 Miss RipleyRated ★ 3.0
 IRIS 2Rated ★ 3.5 IRIS 2Rated ★ 3.5
 Incarnation of MoneyRated ★ 5.0 Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
 H.I.TRated ★ 4.0 H.I.TRated ★ 4.0
 Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0 Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
 I Need RomanceRated ★ 5.0 I Need RomanceRated ★ 5.0
 Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0 Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
 GiantRated ★ 5.0 GiantRated ★ 5.0