Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.5
You've Got MailRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0