Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0- The ClubhouseRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Mystic Pop-up BarRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0