Titles you rated
RangoRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
CarsRated ★ 3.5