Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
577 ProjectRated ★ 0.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0