Movies
Ratings
39
The Great BattleRated ★ 4.5
The Hurricane HeistRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
BurntRated ★ 1.0
Grown UpsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 1.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0