Movies
Ratings
481
Non-StopRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 1.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 1.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5