Movies
Ratings
139
The IncrediblesRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5