Movies
Ratings
408
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 4.5
Pitch Perfect 3Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
AliensRated ★ 3.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
HeroRated ★ 4.0