Movies
Ratings
60
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0