Titles you rated
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Ichi the KillerRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
AuditionRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Quintessential Quintuplets MovieRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5