Titles you rated
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Revue StarlightRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
You Are Ms. ServantRated ★ 3.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 4.5
365 Days to the WeddingRated ★ 3.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0