Movies
Ratings
825
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.5
The Nun IIRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Saving Bikini Bottom: The Sandy Cheeks MovieRated ★ 0.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 4.0
CaponeRated ★ 1.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0