Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Will Friendship be Established between Men and Women? (No, I won't!!)Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
News AnchorRated ★ 2.5
Love Strikes!Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Ryojin no OnoRated ★ 3.5