Titles you rated
Amores perrosRated ★ 5.0
IkiruRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 4.5
I WishRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.0
Hill of FreedomRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Another EarthRated ★ 1.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.0
I'm Not There.Rated ★ 3.5
Ernest & CelestineRated ★ 3.0