Movies
Ratings
178
VolcanoRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 0.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
James and the Giant PeachRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 1.5
pace makerRated ★ 2.5
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 1.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 1.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.0
HopeRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 1.5
Suspect XRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0