Movies
Ratings
221
PunchRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 1.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5