Series
Ratings
96
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
UncoupledRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
UnframedRated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0