Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Scent of LoveRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0