Movies
Ratings
401
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
Horrible BossesRated ★ 2.5
Get SmartRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 3.0