Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
YouthRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 3.5
Collective InventionRated ★ 1.0
RudderlessRated ★ 3.5
Tokyo FamilyRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
The MagicianRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Absolutely AnythingRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 1.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5