Movies
Ratings
225
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Because I Love YouRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Tales of the NightRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5