Movies
Ratings
129
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Green LanternRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0