Series
Ratings
76
Beethoven VirusRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0