Titles you rated
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 5.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0